חולצות מוסד PDF Print E-mail
Written by zhi   
Sunday, 28 February 2010 17:06

חולצות ארגון המוסד

אחד מארגוני המודיעין היוקרתיים והידועים ביותר בעולם הינו המוסד, או בשמו המלא המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים.  ספרים רבים וסרטים פורסמו על מעלליו,  אולם מרבית פעילותו נשארת תחת העלטה הרחק מעיני הציבור.  החברות בארגון הינה אקסקלוסיבית ושמורה אך ורק לאנשים העונים על דרישותיו הגבוהות של הארגון.

חיסול מבחוח בדובאי

ב-19 לינואר, 2010  מחמוד אל מבחוח,  בכיר חמאס,  נמצא ללא רוח חיים בחדרו במלון בדובאי. כעבור שבועיים משטרת דובאי מגלה שבתקרית מעורבים 30 אנשים שהשתמשו בדרכונים זרים,  חלק מהדרכונים זויפו על שמות של אזרחים של מדינת ישראל.  האצבע המאשימה מופנית את המוסד ומעמידה את ישראל במצב מביך מול הזירה הבינ"ל.  השתתפות ישראל במבצע נשארת ללא הוכחות,  אך דבר אחד בטוח הוא חולצת המוסד בדובאי שעושה את השואו שלה. זהויות גנובות, יחידות חיסול, אקדח מושתק וברקע מלון בורג' אל ערב המפורסם.

חולצות של המוסד

מלבד החולצה הזו ניתן לראות ברשת חולצות מקוריות עם עיצובים כמו "אל תתעסק עם המוסד" עם מטרה במקום האות O.  לאחר התקרית בדובאי עלה המוסד על סדר היום ומכירת חולצות המוסד הרקיעו שחקים.  הרבה חובבים ואוהדי ישראל רכשו לעצמם חולצת מוסד כדי להנציח את כח ההרתעה של כוחות הביטחון של ישראל אל מול אויביה במזרח התיכון.

 

Last Updated on Sunday, 28 February 2010 17:12